Gaba. Odzież duże rozmiary

 

Choć do kalendarzowej wiosny pozostał jeszcze miesiąc, ta przepiękna pora roku daje już o sobie znać. Przyroda budzi się do życia, otoczenie nabiera koloru, nasze nastawienie zmienia się na bardziej pozytywne. Wiosenny powiew świeżości zaobserwować można także na ulicach, gdzie powoli modowe atrybuty zimy odchodzą do lamusa.

Nie od dziś wiadomo jakie trendy przyszykował nam świat mody w nadchodzącym sezonie wiosna/lato 2016. Czas na zmianę garderoby z zimowej na letnią zbliża się nieubłaganie. Z resztą jest to bardziej wyczekiwany i sprawiający wiele radości czas, niż przykry obowiązek.

Letnie propozycje ze świata fashion to szeroka paleta barw, gdzie każda z Pań znajdzie swój ulubiony kolor. Co więcej znajdzie też odcień, który korzystny jest dla jej typu urody. Oczywiście wiadomo, kolor to nie wszystko ale warto wiedzieć z czym i stosować w ubiorze daną barwę. Należy również zwrócić uwagę na fason, co w przypadku Pań noszących duże rozmiary jest bardzo ważne.

 

W Gabie oferujemy jedno i drugie, piękne kolory i modele szyte na miarę potrzeb Pań XXL.

 

Dziś proponujemy kilka outfitów w stylu casual dla puszystych Pań. Wiodącym kolorem lub dodatkiem jest żółć- jeden z wielu hot kolorów letniego sezonu 2016. Żółć to bardzo wyrazisty kolor, dlatego należy stosować go z umiarem.

Dla kogo żółć? Jeśli masz bardzo ciepłą lub bardzo mocną urodę ten kolor jest dla Ciebie! Jeśli jednak nie jest Ci w nim zbyt dobrze zastosuj żółć w dolnych partiach ciała lub jako dodatek.

Z czym łączyć żółć? Doskonale sprawdzi się w połączeniu z: bielą, szarością, odcieniami błękitu, granatem, odcieniami różu, a także zielenią od pasteli po wyrazisty odcień.

W odpowiednim zestawieniu kolorystycznym i doborze elementów garderoby żółć to kolor dla każdego. Obejrzyj nasze stylizacyjne propozycje.

 

Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystychGaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystychGaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych