Zainspiruj się przygotowanymi przez nas stylizacjami. Gotowe zestawy eleganckiej odzieży i dodatków, które zapewnią każdej XL-ce modny i szykowny look podczas przyjęcia okolicznościowego. Wybierając stylizację nie zapominaj o bieliźnie korygującej. Dlaczego? Przeczytaj ten wpis do końca…

Bardzo często kobiety, które noszą ubrania dla puszystych, mają kłopot z ukryciem fałdek, boczków oraz innych niedoskonałości figury. Jeśli borykasz się z takimi problemami, warto rozważyć zakup bielizny wyszczuplającej, która poprawi wygląd naszej sylwetki oraz sprawi, że poczujesz się bardziej atrakcyjna.

Obecnie na rynku dostępne są różne fasony bielizny korygującej. Klientki mogą wybierać spośród szerokiej oferty różnego kroju majtek, body, legginsów wyszczuplających oraz gorsetów i wielu innych produktów. Jednak nie każda z Pań wie, jak odpowiednio dobrać rozmiar oraz typ bielizny wyszczuplającej.

Przede wszystkim uważajmy na właściwe dopasowanie rozmiaru. Zakup za małej bielizny wcale nie oznacza, że wrażenie wyszczuplenia sylwetki będzie lepsze. Zakładając bieliznę w zbyt małym rozmiarze nie tylko efekt będzie odwrotny od zamierzonego, ale także ryzykujemy naszym zdrowiem.

Nie zapominajmy również o odpowiedniej tkaninie. Najtańsza bielizna bardzo często wykonana jest z materiału, który nie przepuszcza powietrza, co przeszkadza w utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny. Dlatego warto zainwestować w droższą bieliznę, która będzie bezpieczna dla naszego zdrowia.