Gaba. Odzież dla puszystych

 

Każda z Pań noszących duże rozmiary lub te, które chciałyby wyglądać szczuplej powinny znać podstawowe zasady doboru wzorów i kolorów.

Jednym ze sposobów na wydłużenie i wyszczuplenie sylwetki jest zestawienie barw niekontrastowych. Zadbaj aby „góra” i „dół” na linii przecięcia były w podobnych do siebie odcieniach.

Kolejnym sposobem na optyczne wysmuklenie sylwetki są wzory. Jednak należy zwrócić uwagę na ich wielkość! Częściej sięgaj po garderobę z małymi wzorami i drobnymi elementami. Nie jest powiedziane, że puszyste Panie muszą zrezygnować z dużych wzorów, przy umiejętnym zastosowaniu mogą one pomóc naszej sylwetce. W partiach ciała, które chcesz wyszczuplić stosuj małe wzory np. pas kwiecistego wzoru na wysokości bioder. Wszystko uzależnione jest od walorów Twojej sylwetki. Posiadaczki szczupłych nóg i szerszej góry (biust, ramiona) mogą szaleć z wzorami w dolnych partiach ciała.

Wybieraj graficzne wzory w układzie pionowym i skośnym, wpłynie to korzystnie na Twój wygląd!

 

Wzorzyste ubrania to wiele możliwości i zabawy. Próbuj, zestawiaj, zacznij od niewielkiej ilości wzorów np. na apaszce. Z czasem, z łatwością dobierzesz wzory do swojej figury i dopasujesz je do pozostałej części garderoby.

Obejrzyj nasze propozycje na stylizacje z wykorzystaniem wzorów.

Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary

Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych