Gaba. Odzież duże rozmiary

 

Od kilku dni w naszych firmowych salonach, można znaleźć pierwsze modele z letniej kolekcji 2016. Wchodząc do Gaby z pewnością poczujesz wiosnę!

Sklepowe półki wypełniły się lekkością, świeżością i kolorem. Nowe modele to mix kontrastowych, soczystych barw i subtelnych pasteli. Materiały i wzory stały się dużo lżejsze i delikatniejsze, niż w ofercie z sezonu jesień- zima. Modele ozdabiają kwiaty, roślinne motywy oraz marynistyczne paski, a także wiele innych deseni i aplikacji, dzięki którym oferowana przez nas odzież dla Pań XXL jest tak nietuzinkowa.

Pierwsze propozycje to kurtki, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Oryginalne wykończone yerseyem i ciekawymi detalami. Kolejna propozycja to bluzki i tuniki w stylu casual lub w bardziej eleganckiej odsłonie.  Nie zabrakło również spodni, spódnic i narzutek. Letnie propozycje to przede wszystkim wygoda ale i styl.

Na bogato! Nie sposób opisać jak wiele wzorów i kolorów znaleźć można w oferowanej przez Gabę linii ubrań. Kroje dedykowane figurze PLUS SIZE, przyjemne materiały tj. lekkie dzianiny, yersey i wiele innych materiałów. To wszystko sprawia ,że każda kobieta nosząca duże rozmiary, znajdzie u nas coś dla siebie. Kolekcja bogata w tzw. „smaczki” ,a jeśli to wciąż za mało proponujemy kolorowe szaliki od jaskrawych neonów po klasyczną biel. Są już również dostępne pierwsze modele toreb, małych i dużych w ciekawych intensywnych kolorach, jak i klasyce.

 

Odwiedź salony Gaba ,a przekonasz się ,że różnica pomiędzy odzieżą w dużych rozmiarach ,a ofertą z „sieciówek”

nie istnieje!

Gaba. Odzież dla puszystychGaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych

Gaba. Odzież dla puszystychGaba. Odzież dla puszystych

Gaba. Odzież dla puszystych

Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych

Gaba. Odzież dla puszystych