800x800

 

Zaledwie kilka dni temu na dobre rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wyprzedaże w salonach Gaba! Jest to doskonała okazja aby letnie stylizacje kupić w niższych, atrakcyjniejszych cenach.

 

W okresie letnim częściej zmieniamy garderobę, czy to ze względu na wysokie temperatury czy też większą ilość spotkań towarzyskich i przyjęć okolicznościowych. Jeśli jesteś na bieżąco z modowym abc, a obowiązujące sezonowe trendy nie są Ci obce wiesz na pewno, że zarówno barwy, jak i fasony mają swoją kontynuację w kolejnym sezonie.

Tym bardziej warto wybrać się do wybranego salonu Gaba- lokalizacje i skorzystać z letnich promocji.

Panie noszące duże rozmiary z pewnością znajdą wiele modeli, które przypadną do ich modowego gustu. Oferujemy szeroki wybór modeli dopasowanych do figury XL-ek, w bogatej palecie barw. W naszym asortymencie znajdziesz odzież na każdą okazją, a nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze kompletnych stylizacji. Odwiedzając salony Gaba nasze klientki mogą mieć pewność, że znajdą kolekcje zgodne z najnowszymi trendami, wysokiej jakości produkty warte swojej ceny, a co najważniejsze ubiorą się „od stóp do głów”.

Oferujemy każdą część letniej garderoby tj. bluzki, tuniki, sukienki, spodnie i wiele więcej… „Kropką nad i” stylizacji są modne dodatki tj. torby, apaszki, paski i oryginalna biżuteria.

 

Skorzystaj z letniej promocji! Odwiedź wybrany salon Gaba!

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku, gdzie prezentujemy stylizacje oraz modele dostępne w naszym asortymencie  .facebook