Sezon komunijny, czyli jak być atrakcyjną mamą PLUS SIZE?

 

Panie noszące rozmiary powyżej „czterdziestki” często czują się mało atrakcyjne. Mimo iż obecnie jest coraz więcej ładnych ubrań w dużych rozmiarach, to większość kobiet nadal nie czuje się zbyt pewnie. Na co dzień zakładają spodnie i bluzki, jednak problem z odpowiednim dobraniem ubioru zaczyna się gdy zbliżają się uroczystości rodzinne, takie jak śluby czy komunie.

Każda mama na komunii własnego dziecka chciałaby wyglądać pięknie i efektownie. Jednak często tak nie jest, ponieważ dużo puszystych pań ma problem z dopasowaniem do swojej figury odpowiedniej kreacji. Należy jednak pamiętać, że nieważne czy nosimy rozmiar L czy XXL, zawsze możemy dobrać garderobę tak, aby czuć się komfortowo a zarazem bardzo ładnie i atrakcyjnie. Zwłaszcza w tak wyjątkowym dniu.

Do tej pory moda dla puszystych kojarzyła się raczej z workowatymi spódnicami, które według większości były jedyną opcją na uroptycznie cię wysmukli.

Warto wybierać ubrania, które cieszą się uznaniem i wyróżniają europejskimi standardami, np. ze sklepu Gaba. W sklepie tym znajduje się odzież tylko z wysokiej jakości tkanin: lnu, jedwabiu czy kaszmiru. Dużą wagę przywiązuję się tu również do detali: suwaków i guzików. W sklepie tym znajdziemy ubrania nie tylko do chodzenia na co dzień, ale także na wyjątkowe okazje, jak np. komunia.