preloader
Baronia - GABA FASHION
17893
portfolio-item-template-default,single,single-portfolio-item,postid-17893,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.1,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-follow-portfolio-info,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-divided,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
baronia_foto_logo_s
baronia_009_jesien
baronia_008_jesien
baronia_007_jesien
baronia_006_jesien
baronia_005_jesien
baronia_004_jesien
baronia_003_jesien
baronia_002_jesien
baronia_001_jesien

Baronia

Twórcą marki Baronia jest niemiecki miłośnik i znawca mody Josef Gallas, który na fali młodzieńczego entuzjazmu i pasji w 1948 roku założył fabrykę odzieży, aby realizować własne modowe pomysły. Przez wiele lat rozwijał swoją działalność, kierując się miłością do mody, twórczo podchodząc do pojawiających się problemów i odważnie stosując nowe, niecodzienne rozwiązania, nie porzucając przy tym tradycyjnych metod.
Ze szczególnej pasji firmy do tkanin high-tech i dużych rozmiarów, w 1977 roku narodziła się marka Baronia, charakteryzująca się wizjonerskim wzornictwem i innowacyjnymi metodami przetwarzania tkanin.
Baronia oferuje także produkty z naturalnego futra: futrzane kołnierze, wykończenia kaptura lub całą  podpinkę. Baronia stawia na jakość a nie na ilość, stąd kolekcje są krótkie, ale dopracowane w najmniejszych szczegółach.