12316501_1060856280624226_3679624291160590887_n

 

Czy komponując swoje stylizacje, towarzyszy Ci poczucie, że czegoś brakuje? Odpowiednio dobrana biżuteria i dodatki, tworzą przysłowiową „kropkę nad i”, dla stylizacji. Dzięki dodatkom nadajemy charakteru stylizacjom, które nawet w najprostszym wydaniu mogą wyglądać zjawiskowo.

Gaba dla puszystych dba o szeroki wybór biżuterii oraz  dodatków. Co sezon jako uzupełnienie kolekcji odzieżowej oferowane są dodatki zgodne z obowiązującymi trendami i okolicznościami, które mają miejsce w danym sezonie.

W tej chwili największą popularnością cieszą się: kolie, łańcuszki, bransoletki, kolczyki, broszki oraz małe błyszczące torebki. Nasze klientki wybierają dodatki do świątecznych i karnawałowo- sylwestrowych stylizacji. Decydują się również na zakup biżuteryjnych upominków dla najbliższych.

Poprosiliśmy Panią Agnieszkę Kownacką- modelkę plus size, o wybór i prezentację 10 zestawów biżuterii i dodatków dla XL-ki. Wybrane propozycje oraz opis z wizyty w salonie Gaba znajdziesz na blogu- wpis biżuteria.

bizgaba5bizgaba9bizgaba10

bizgaba3

bizgaba7bizgaba1abizgaba6bizgaba8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy również do obejrzenia video gdzie czeka na Ciebie 20 stylizacji w wydaniu casual oraz w wersji eleganckiej przygotowanych przez naszego gościa. Dodatkowo otrzymasz  wiele dodatkowych inspiracji biżuteryjnych- obejrzyj video.

 

Zostaw swoją opinię na temat tego wpisu na naszym FB- kliknij!