600x600pn_wqaepxePomimo ,iż letnia aura nas rozpieszcza ,nieuniknione jest nadejście okresu jesienno- zimowego. Już teraz warto przyjrzeć się bliżej trendom kolorystycznym ,które obowiązywać będą w sezonie jesień- zima 2015/16…

 

 

Wymianę garderoby z letniej na zimową warto przeprowadzić w momencie ,kiedy wiemy co będzie trendy w nadchodzącym sezonie. Może okazać się ,że nasza szafa to skarbnica HOT stylizacji wskazanych przez projektantów na zbliżający się modowy sezon.

Dziś weźmiemy pod lupę trendy kolorystyczne. Dobra wiadomość jest taka ,iż kolory lata zostały zmodyfikowane!

Niewątpliwie najmocniej dają o sobie znać kolory z tzw. grupy jagodowej. Od koloru bakłażana po różny stopień rozcieńczenia denaturatu. Jagodowy wzornik kolorystyczny to hit tego sezonu! Z tej grupy wybieraj kolory tj. granat, fiolet, jagodowe błękity.

W tegoroczną jesień i zimę postaw na kolor! Baw się soczystymi odcieniami pomarańczy, ciepłą i nasyconą żółcią ,roślinną zielenią oraz czerwienią.

Pastele wciąż będą modne! Staną się rozwodnione i poszarzałe.

Nie zapominajmy o beżach w kolorach złota i zgaszonych brązach w odcieniach kasztanów. Wybierajmy popielatą szarość po odcienie węgla.

Klasyka wciąż na topie! Czerń i jej odmiany jest hot, wybieraj biel w wersji ecru.

 Sezon jesień- zima proponuje nam ciekawą paletę barw! Znajdź swoje modowe ja i wyraź się kolorem!