Kolory, które Cię wyszczuplą!

 

Wybierając ubrania w dużych rozmiarach , musisz pamiętać nie tylko o właściwym fasonie, ale także o doborze odpowiednich kolorów!


Przez lata utarło się powiedzenie, że czarny wyszczupla. Jest ono prawdziwe, jednak nie oznacza, że powinnaś powyrzucać ze swojej szafy wszystkie kolorowe ciuchy i nosić się wyłącznie na czarno. Jeśli chcesz optycznie wyszczuplić swoją sylwetkę, powinnaś wybierać odzież w ciemnych barwach. Oprócz koloru czarnego w Twojej szafie powinny zagościć odcienie brązu, grafitu oraz granatu. Nie powinnaś również rezygnować z ciemniejszej zieleni, czerwieni oraz różu.
Jeśli nosisz ubrania w rozmiarze XXL, zdecydowanie powinnaś wystrzegać się pastelowych barw. Pomimo tego, że kolory w odcieniach pastelowych odmładzają, uwypuklają również niedoskonałości sylwetki.
Mamy jednak dobrą wiadomość dla Pań, które kochają jaskrawe i jasne barwy. Nie musicie z nich całkowicie rezygnować. Jaśniejsze, mocne kolory uzupełnią oraz ożywią Twoją kreację. Jednak musimy uważać, żeby nie przesadzić z używaniem jasnych barw, ponieważ mogą przyciągać wzrok do miejsc, które chcemy ukryć.