Gaba. Odzież duże rozmiary

 

Grochy i kropki wpisują się w trendy już od wielu lat. Tak stało się i w tym sezonie, w wydaniu od delikatnych groszków po wielkie koła. W propozycjach na obowiązujący nas modowy sezon ewoluują, pojawiając się w nowych odsłonach w hot kolorystyce. Jednak bez względu na trendy swoje miejsce zawsze mają grochy w klasycznym czarno- białym wydaniu.

Groszki to niezwykle kobiecy wzór. Bez znaczenia czy w wersji casual czy w wydaniu eleganckim zawsze prezentują się świetnie. Przy komponowaniu stylizacji na bazie grochów ważne jest aby zachować umiar. Grochy to baza, która potrzebuje uzupełnienia gładkim tłem.

W kolekcji wiosna- lato salony Gaba oferują ten wdzięczny wzór na wiele sposobów, zarówno w przypadku odzieży jak i dodatków. Kobiece sukienki, tuniki, bluzki, apaszki i wiele więcej czeka w naszych salonach na miłośniczki tego wzoru. Chętnie pomagamy komponować naszym klientkom stylizacje dopasowane do ich potrzeb i uwarunkować urody. Jeśli marzysz o kreacji na bazie grochów i każdej innej, zapraszamy do salonów Gaba- nasze lokalizacje.

 

Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary Gaba. Odzież duże rozmiary