Dołącz do naszych xl-ek!

No spam guarantee.

 Moda dla puszystych- GALERIA

Przedstawiamy najnowsze kolekcje odzieży xxl, które są dostępne w sklepach Gaba. U nas kupisz najmodniejsze bluzki, spodnie i sukienki w dużych rozmiarach, o oryginalnych krojach, które podkreślają zalety sylwetki oraz kryją jej ewentualne niedoskonałości. Nasze sklepy proponują ubrania cenionych firm francuskich i niemieckich, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

jmp

Francuski producent oryginalnej odzieży dla kobiet PLUS SIZE. Marka Jean Marc Philippe  podąża za obowiązującymi trendami ,dostosowując swoje kolekcje do wiodących trendów. Przeczytaj więcej na temat tej marki strzałka2 Zobacz galerię JMPalainmurati

Alain Murati producent odzieży XXL z Francji. Alain proponuje kolekcje w stylu casual oraz modele z przeznaczeniem na mniej zobowiązujące okoliczności. Zobacz katalog w galerii ,a tam min. dzianiny w różnych odsłonach, nasycone kolory i wiele więcej.

strzałka2


miralina

Niezwykle elegancka kolekcja. Zachwyca niepowtarzalnymi krojami oraz oryginalnymi wzorami. Tylko na wyjątkowe okazje! Sylwester, wesele, ślub, chrzciny, bal na każdą uroczystość, gdzie szyk i klasa to priorytet. Miralina w sezonie jesień- zima 2015 proponuje nam kreacje w stonowanych barwach z wykorzystaniem wysokiej jakości najmodniejszych materiałów i dodatków.

strzałka2Zobacz kolekcję Miraliny

georgede2

 Georgede oferuje linię eleganckiej odzieży oraz modele w stylu business. Markę cechuję najwyższa jakość produktów oraz wzornictwo prosto z Paryża. NOWOŚĆ! cała kolekcja dostępna na zamówienie.

 

strzałka Zobacz galerię Georgede i  wypełnij formularz!


indeks2

Concept k niemiecki producent kurtek i płaszczy. Tworzy unikalne modele ,łącząc materiały i kolory. Concept k dba o każdy detal ,proponując nam „smaczki” ,które zdecydowanie wyróżniają produkty tej marki.

strzałka             Zobacz galerię kurtek i płaszczy w dużych rozmiarach


Nowości w salonach Gaba

Gaba na facebooku

NOWOŚĆ! Modele z kolekcji francuskiej marki Georgede dostępne na zamówienie.

Zobacz kolekcję

Lubisz wyprzedaże? Wejdź do naszego OUTLETU

Wejdź do sklepu

Leo guy jesień- zima 2015 w salonach Gaba

Concept k jesień- zima 2015 w salonach Gaba

Alain Murati jesień- zima 2015 w salonach Gaba