Jesteśmy pod wielkim wrażeniem spektakularnego sukcesu Facebooka na świecie! Ponad 500 milionów użytkowników posiadających konto! – Na czym polega jego fenomen???

Przede wszystkim umożliwia kontakt z przyjaciółmi, nawet tymi rozsianymi po całym świecie gdzie ciężko czasem spotkać się na kawę 😉 dzielimy się z nimi zdjęciami, filmikami i wymieniamy istotne informacje!

Dlatego właśnie i nasza firma zdecydowała się zaistnieć na tym serwisie społecznościowym aby informować naszych drogich klientów o wszystkich ważnych informacjach dotyczących GABY !

Dołączcie do nas już teraz a będziecie na bieżąco z aktualnymi kolekcjami ubrań, wydarzeniami, zdjęciami jak wyglądają nasze sklepy oraz ciekawymi konkursami, w których można wygrać bony upominkowe o wartości 100zł do wykorzystania we wszystkich salonach GABY –> pierwszy konkurs już niebawem;)

Na naszym fanpage’u znajdziecie również informacje o panujących trendach w modzie dla puszystych, inspirujące stylizacje oraz ciekawostki ze świata showbiznesu związane z naszą tematyką!

Zapraszamy do polubienia naszego profilu i dzielenia się z nami Waszymi pomysłami jak udoskonalać naszego facebooka!?

A jak do nas dołączyć?? to proste! www.facebook.com/GabaFashion

Zapraszamy serdecznie!