Gaba. Odzież dla uszystych

 

 

Czerwień, bordo, brzoskwinia to jedne z hot kolorów tego sezonu. Stylizacje w tej kolorystyce święciły triumfy na wybiegach mody w propozycjach projektantów na sezon wiosna- lato 2016. Te zmysłowe i kobiece barwy powinny znaleźć swoje miejsce w garderobie każdej kobiety.

Po kolor czerwony i jego odcienie najczęściej sięgają osoby aktywne, odważne i przebojowe. Komponując stylizacje z kolorem czerwonym i jego pochodnymi z pewnością dodasz sobie energii i pewności siebie. Na czerwień może pozwolić każda z Pań zwracając uwagę na dobór odpowiedniego odcienia. Kobiety o ciemniejszej karnacji i skórze mogą zdecydować się na mocne, wyraziste odcienie. Panie o jaśniejszych atrybutach swojej urody powinny postawić na delikatne, koralowe barwy.

Przygotowaliśmy trzy propozycje na bazie koloru pomarańczowego i brzoskwini. Temperament mocnej barwy, złagodzony został bielą, pastelami oraz dodatkami w kolorze złota. W salonach Gaba czerwień, koral oraz pomarańcz mocno akcentują swoją obecność, pojawiając się w wielu wydaniach w kolekcji letniej.

Miłośniczki czerwieni noszące odzież w dużych rozmiarach z pewnością znajdą coś dla siebie w naszych salonach. Nie tylko w ofercie konfekcyjnej, również w postaci modnych dodatków.

 

Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych Gaba. Odzież dla puszystych