980x488

 

Amarant to kolor pochodzący z zimowej palety barw, w którym typ urody zima zaprezentuje się najlepiej. Wyrazistość amarantu czyni go niełatwym kolorem do połączenia go z innymi barwami. Jeśli boisz się, że przesadzisz lub nie chcesz odwrócić uwagi od swojej urody postaw na klasykę. Ładny efekt uzyskasz łącząc amarant z bielą lub czernią.

Amarant- odcień różu przechodzącego w fiolet. Kolor różowy symbolizuje optymizm, radość. Folotet zaś spokój i relaks. Sama widisz, że amarant to „pozytywny” kolor, który z pewnością wprawi Cię w doskonały nastrój 🙂

Przygotowaliśmy trzy stylizacje na bazie czerni, amarantu oraz z niewielkim akcentem bieli. Zestawy skomponowane zostały z najnowszych jesiennych modeli proponowanych przez francuską markę Georgede. Decydując się na odzież tego producenta, decydujesz się na najwyższą jakość materiałów, elegancję za sprawą modnych kroi, jak i wykonania z dbałością o każdy szczegół. Georgede to marka z wieloletnim doświadczeniem, która spotyka się z uznaniem Pań noszących duże rozmiary na wielu światowych rynkach.

DSC_0282a DSC_0284a

DSC_0270a DSC_0276a

DSC_0292a DSC_0291a