well3well2well1weeaa8a342f002bd66a4b18f7ed2387900-magda-gessler-643-482

 

 

 

 

 

 

Jeszcze do niedawna w świecie show-biznesu liczyły się tylko kobiety o kształtach anorektyczki! Kobiety nie posiadające rozmiaru 34 nie mogły stać się ikonami nastolatek, bo która nastolatka chciałaby być gruba? stać się pośmiewiskiem koleżanek w szkole? Lansowanie przez media szczupłej ,wręcz chudej sylwetki, na szczęście nie jest już takie modne. A nie jest modne za sprawą takich pełnych życia, pięknych, zadbanych kobiet o których chcielibyśmy napisać w tym artykule!!!
Śmiertelnie chude, bez kobiecych kształtów kobiety przestały być już obiektem westchnień płci przeciwnej. Niedawno czytaliśmy statystyki, odpowiadające że panowie coraz częściej na swoje partnerki życiowe wybierają kobiety o niestandardowych rozmiarach sylwetki!!

Chcielibyśmy pokazać Wam zdjęcia polskich celebrytek, które wyróżniają się energią, ambicją i inteligencją, chociaż daleko im do figury modelki!

Uwolniły się od kompleksów i pogodziły się z tym, że są jakie są – i to w nich kochamy! No i oczywiście świetnie wyglądają 😉